Sistem Analizi ve Tasarımı

 

- Proje Öneri Formu, Bireysel (Tek Kişilik) Çalışma (1)  
- Proje Öneri Formu, Takım Çalışması (2)  

Açıklama:

- Yapmak istediğiniz projeyi üstteki ilgili formlardan birini doldurarak en geç 27 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 17.00′a kadar çıktısını bana teslim etmeniz gerekiyor. Eğer il dışındaysanız ve okula gelebilme imkânınız yoksa e-posta ile de yine aynı tarihe kadar tarafıma gönderebilirsiniz.  

- Söz konusu tarihe kadar proje formunu teslim etmeyen ya da göndermeyen öğrenciler bu haklarını kaybedecek olup, bu saatten sonra benim belirlemiş olacağım bir projeyi yapacaklardır. O yüzden, üstte belirtilen tarihi geçirmeden proje formunu teslim etmeniz ya da göndermeniz yararınıza olacaktır. 

- Yaptığınız projeyi vize haftası içerisinde dersin sınav gününde getirip, yaptığınız kadarıyla anlatacaksınız ve alacağınız not vize sınavınız yerine geçecektir. Aynı şekilde, final haftasında da son halini getirip savunacaksınız. Bu not da final notunuz olacaktır.  

- Savunma saatinde projeyi sizin yapıp yapmadığınıza dair sorular yöneltilecek olup, aksi bir durumda (kopya ödev, başkasına yaptırılan proje vb.) final notunuz 0 (sıfır) olarak kaydedilecektir. O yüzden, projeyi mutlaka kendiniz yapınız. 

- Vize ve final haftasında projesini savunmaya gelmeyen öğrenci “Sınava Girmedi” olarak değerlendirilecektir. 

- Son olarak, projeyi bitirdikten sonra yapmış olduğunuz çalışmayı anlatan bir rapor dosyası yazmanız istenmektedir. Tez yazım kurallarına uygun olarak hazırlayacağınız raporda kapak sayfası, içindekiler, önsöz, yaptığınız çalışma ve ayrıntıları, sonuç kısmı ile kaynakça mutlaka olmalıdır. Bu dosyanın ciltlenmiş halini çıktı olarak alıp final haftasında projenizi savunmaya geldiğinizde teslim edeceksiniz. 

- Sormak istediğiniz sorular için altta yazılan e-posta adresinden bana ulaşabilirsiniz.  
 

- Kolaylıklar dilerim.

Site İstatistikleri

  • 112Bugün:
  • 762Dün:
  • 1Online: